Wojska Obrony Terytorialnej i Ochrona Obiektów Strategicznych - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Wojska Obrony Terytorialnej i Ochrona Obiektów Strategicznych
   
     Zagrożenia hybrydowe nie są czymś mało realnym dla Polski , o czym świadczy konflikt na Ukrainie i atak na Konsulat RP w Łucku. Dlatego 19 maja 2017 w Hotelu Novotel w Szczecinie odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Safety Forum Szczecin 2017 , pod hasłem „Wojska Obrony Terytorialnej i Ochrona Obiektów Strategicznych”.

     Działania wojenne, akty prowokacji z użyciem uzbrojenia, cyberataki, wojna propagandowa : to elementy współczesnej wojny hybrydowej prowadzonej na Ukrainie. Niektóre z tych elementów wojny hybrydowej prowadzone są przeciwko Polsce i wymierzone są zarówno w polskie placówki dyplomatyczne, jak choćby ostatni atak na polski konsulat w Łucku na Ukrainie, ale i w polskie banki , czy placówki rządowe w postaci ataków hakerskich. Mamy też do czynienia z widocznymi elementami wojny propagandowej prowadzonej w mediach i w sieci.

     To różne wymiary zagrożenia, na które narażone są również obiekty strategiczne dla państwa polskiego. Dlatego tak istota jest dzisiaj wiedza na temat jak im zapobiegać i jak je chronić, by nie narażać państwa na olbrzymie straty. Wielką rolę w działaniach osłonowych mogą odegrać Wojska Obrony Terytorialnej , o ile będą do takich działań odpowiednio przygotowane i przeszkolone , co oznacza konieczność zaznajomienia z nowoczesną techniką.

     Konferencja Safety Forum Szczecin wraz z prezentacją uzbrojenia i najnowszych urządzeń i technologii do ochrony obiektów strategicznych ma właśnie na celu wskazanie tych obszarów gdzie wręcz konieczne jest intensywne szkolenie i czerpanie z nowoczesnych technologii, urządzeń i uzbrojenia wytworzonych przez polski przemysł zbrojeniowy .

     Dlatego Konferencja Safety Forum Szczecin pt. : Wojska Obrony Terytorialnej i Ochrona Obiektów Strategicznych organizowana jest we współpracy z Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych RP , Ministerstwem Obrony Narodowej , ale także Rządowym Centrum Bezpieczeństwa i Polskim LNG SA , które eksploatuje Terminal LNG w Świnoujściu.

Zapraszam do udziału w Konferencji.Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego