Oferta - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:


Nobilis Media to think tank z siedzibą w Szczecinie, zajmujący się analizami zagadnień dotyczących spraw międzynarodowych, związanych z bezpieczeństwem i obronnością. Jego założycielem i prezesem jest kmdr por. rez. Artur Bilski, który jest analitykiem tej problematyki.

Artur Bilski jest absolwentem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, a także Wydziału Bezpieczeństwa Międzynarodowego Naval Postgraduate School w Monterey w Kalifornii, USA. Był oficerem Nordycko-Polskiej Brygady w Bośni i Hercegowinie przez 1,5 roku. Z tym okresem wiążą się wyjątkowe refleksje, które opisał w książce "Widok na Sarajewo".

Komandor Artur Bilski spędził również w Belgii trzy lata na stanowisku oficera Naczelnego Dowództwa Sojuszniczych Sił NATO w Europie. Obecnie jako niezależny ekspert komentuje w mediach sprawy związane z armią i międzynarodowym bezpieczeństwem.

W 2016 r. Nobilis Media wydał książkę Elementarz Bezpieczeństwa Pomorza Zachodniego, której współautorem jest Artur Bilski. Dzięki szerokiemu gronu uznanych specjalistów nasze analizy i ekspertyzy wspierają różne obszary bezpieczeństwa naszego państwa.

Nobilis Media sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą na polu wydawniczym oraz doradczym w zakresie bezpieczeństwa i obronności na rzecz podmiotów gospodarczych, organizacji branżowych, organów administracji centralnej i jednostek samorządu terytorialnego.

Szeroki zakres kompetencji jest wykorzystywany w działalności komercyjnej w formie:

- doradztwa i tworzenia ekspertyz, analiz, raportów (w tym ocen projektów),

- organizacji konferencji tematycznych,

- organizacji i prowadzenia szkoleń,

- działalności wydawniczej.



W przypadku pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z biurem: tel. 512488229 lub biuro@nobilismedia.pl

Zapraszam do współpracy.
Artur Bilski


 
NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego