Szkolenie obronne dla infrastruktury krytycznej - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Szkolenie obronne dla infrastruktury krytycznej

       22 września w ośrodku strzeleckim w Pucicach odbyła się konferencja szkoleniowa organizowana przez think tank Nobilis Media w ramach platformy konferencyjnej Security Forum Szczecin pod tytułem przewodnim : Bezpieczny Region - Szkolenie obronne i strzeleckie dla kadry infrastruktury strategicznej , firm i instytucji, połączona z zawodami strzeleckimi z pistoletu Glock o Puchar Przewodniczącego Sejmowej Komisji ON .

W konferencji i strzelaniu udział wzięło około 40 osób , w tym Leszek Dobrzyński - przewodniczący Podkomisji Stałej Sejmowej Komisji ON do spraw budżetu i finansów Sił Zbrojnych RP, przedstawiciele PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. , Morskiej Agencji Gdynia Offshore , Agencji Mienia Wojskowego , Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Regionalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i innych instytucji.

Tematem szkolenia były zagrożenia hybrydowe i ich wpływ na działanie infrastruktury strategicznej państwa, a także rola Wojsk Obrony Terytorialnej podczas sytuacji kryzysowej . Prelegenci zapoznali również uczestników szkolenia z ustawą o dostępie do broni i warunkami pozwolenia na jej posiadanie. Podczas szkolenia można było zapoznać się z różnymi rodzajami broni udostępnionymi przez ośrodek strzelecki w Pucicach .

W konkursie strzeleckim na dystansie 15 m z pistoletu Glock zwyciężył Sergiusz Żaba z PGE Dolna Odra z wynikiem 44 punkty, drugie miejsce zajął ppłk Mirosław Radwan z Wojsk Obrony Terytorialnej, a trzecie Damian Pizoń Przewodniczący Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego. Poseł Leszek Dobrzyński znakomicie reprezentował Sejmową Komisję Obrony Narodowej i znalazł się tuz za podium z wynikiem 40 punków , na 50 możliwych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i serdeczne gratulacje od think tanku Nobis Media. 

Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Mediamobile: +48 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Fast contact:

mobile +48 512 488 229
e-mail: biuro@nobilismedia.pl


The account number for orders:

Name of bank: BNP PARIBAS BANK OF POLAND
account nr:  79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Contact details:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin POLAND

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego