Nobilisy 2018 przyznane - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Nobilisy 2018 przyznane
     

     Zachodniopomorscy strażacy i Wielonarodowy Korpus NATO w Szczecinie zostali nagrodzeni Nobilisami. To nagrody dla najbardziej zasłużonych ludzi, instytucji i firm w zakresie obronności oraz bezpieczeństwa kraju.

     Wyróżnienia zostały przyznane przez niezależny komitet doradczy Nobilis Media.
Gala ich wręczenia odbyła się w czwartek w studiu S1 Radia Szczecin w ramach Kongresu Polska Bezpieczna, który odbył się w Szczecinie w dniach 11 i 12 października. Nobilis z łac. kogoś kto postępuje dobrze, uczciwie, w sposób wspaniałomyślny, prawy, sprawiedliwy, bezinteresowny


- Przyjmuję to jako reprezentant strażaków, którzy zrobili kawał dobrej roboty - powiedział Jacek Staśkiewicz, zachodniopomorski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.

- Był to duży wysiłek, ale Korpus jest zrośnięty symbolicznie ze Szczecinem - przyznał gen. broni Sławomir Wojciechowski, dowódca Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie. Nobilisa otrzymało też Radio Szczecin.

- Regularnie relacjonujemy wydarzenia na poligonie drawskim, a także te poza granicami kraju. Nasi reporterzy wyjeżdżali zarówno do Iraku jak i Afganistanu - mówił Artur Kubaj, prezes Radia Szczecin. Nagrody zostały wręczone po raz drugi.


Kategoria Człowiek Roku / Ludzie Roku
Zachodniopomorska Straż Pożarna

Statuetkę odebrał : st. bryg. mgr inż. Jacek Staśkiewicz/ Komendant Wojewódzki

Za udział w akcji gaszenia pożarów w Szwecji : profesjonalizm i tempo działania. Budowanie zaufania społecznego do instytucji państwowej jaką jest Państwowa Straż Pożarna, a także wyjątkowej akcji promocyjnej naszego kraju w Europie i na świecie.


Kategoria Instytucja Międzynarodowa
Wielonarodowy Korpus Północy – Wschód

Statuetkę odebrał dowódca: gen. broni Sławomir Wojciechowski/ Dowódca Wielonarodowego Korpus Północny –Wschód

Wielonarodowy Korpus Północny Wschód to historia sukcesu i determinacji w osiąganiu celów . Dwadzieścia lat temu zapadła decyzja polityczna o powołaniu Wielonarodowego Korpusu Północny Wschód i została podpisana tzw. Konwencja Korpusu przez Polskę , Danię i Niemcy. Dzisiaj Kwatera Główna Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego jest najważniejszym NATO-wskim dowództwem na wschodzie Europy. Nagroda jest dla tych wszystkich żołnierzy i pracowników cywilnych , którzy przewinęli się przez Korpus przez te 20 lat .


Kategoria Redakcja/Dziennikarz Roku
Radio Szczecin

Statuetkę odebrał : Artur Kubaj/ Prezes Zarządu PR

Promotor Obronności i Bezpieczeństwa
Radio Szczecin jest wszędzie tam, gdzie Wojsko Polskie ćwiczy ramię w ramię z siłami sojuszniczymi. Manewry „Anakonda”, „Dragon”, „Saber Strike”, „Noble Sword”, ćwiczenia w ramach „Atlantic Resolve”, a czasem rutynowe strzelania . Radio Szczecin głośno mówi o potrzebach weteranów misji zagranicznych – byli zapraszani do studia, aby wziąć udział w rozmaitych audycjach takich jak „Radio Szczecin na wieczór”, czy „Wszystko na gorąco”. Na początku września do Szczecina zawitała akcja „Projekt Wojownik” łącząca i aktywizująca poszkodowanych podczas misji .mobile: +48 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego