Nagrody „Nobilis” po raz czwarty - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Nagrody „Nobilis” po raz czwarty
     Podczas Security Forum Szczecin , które odbyło się 29 czerwca po raz czwarty wręczono nagrody think tanku Nobilis Media tzw. Nobilisy za działalność wzmacniającą rożne obszary bezpieczeństwa państwa . Nobilis po łacinie oznacza takiego, który postępuje dobrze, uczciwie, w sposób wspaniałomyślny, jest prawy, sprawiedliwy, zasługujący na szacunek .

     Nagrodę Nobilis Człowiek Roku 2020 w kategorii Promotor Bezpieczeństwa Państwa przyznano Zbigniewowi Gryglasowi , Podsekretarzowi Stanu Ministerstwo Aktywów Państwowych i jednocześnie pełnomocnikowi ds. morskiej energetyki wiatrowej. Dzięki działaniom m.in. wiceministra Z. Gryglasa rok 2020 był przełomowy dla projektu budowy farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim. Wiceminister Zbigniew Gryglas był również odpowiedzialny za koordynację organizacji przez spółki Skarbu Państwa budowy szpitali tymczasowych do walki z pandemią COVID-19. Proces budowy szpitali do walki z COVID ten odbył się bardzo sprawnie co w sposób oczywisty przyczyniło się do ograniczenia i pokonania pandemii.

Instytucja Roku 2020 w kategorii Promotor Bezpieczeństwa Energetycznego i Ekologicznego przyznano Polskiemu Stowarzyszeniu Energetyki Wiatrowej ze Szczecina . Nadrzędnym celem Stowarzyszenia jest praca na rzecz poprawy istniejących i tworzenia nowych zapisów prawnych oraz zwiększenia politycznej i społecznej świadomości w zakresie energetyki wiatrowej, w celu umożliwienia jej dynamicznego rozwoju i większego wykorzystania w Polsce. W szczególności celem PSEW jest tworzenie efektywnych strategii i podejmowanie inicjatyw, mających na celu zwalczanie barier rozwoju energetyki wiatrowej. Nagrodę odebrała dyrektor Dorota Bereza .

Firma Roku 2020 Promotor Bezpieczeństwa Infrastruktury Krytycznej , statuetkę Nobilis przyznano firmie Enamor Sp. z o.o. z Gdyni . Nagrodę odebrał Maciej Rek , Prezes Zarządu Enamor S.A. . Firma Enamor posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu wsparcia eksploatacji infrastruktury krytycznej oraz w branży wojskowej i morskiej. Firma z powodzeniem realizuje zadania związane z projektowaniem, uruchamianiem i integracją systemów w obiektach zabezpieczających funkcjonowanie gospodarki oraz dla Sił Zbrojnych RP, w tym dla: Inspektoratu Uzbrojenia MON, Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych czy Polskiej Grupy Zbrojeniowej.


tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego