Morze Bałtyckie kluczem do powodzenia inicjatywy Trójmorza - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Morze Bałtyckie kluczem do powodzenia inicjatywy Trójmorza 
   
      Think tank Nobilis Media zaprasza na konferencję w ramach platformy Security Forum Szczecin, która odbędzie się w terminie 23 czerwca (wtorek) w Park Hotelu ul. Plantowa 1 w Szczecinie .

      Temat konferencji to:
     Morze Bałtyckie jako miejsce głównego starcia o niezależność Europy Środkowej i realizację koncepcji Trójmorza poprzez rozwój gospodarki morskiej i energetycznej. Polska Marynarka Wojenna i NATO gwarantem bezpieczeństwa procesów gospodarczych na Morzu Bałtyckim. 

     Konferencja organizowana jest we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych , Sejmową Komisją Obrony Narodowej, Wielonarodowym Korpusem Północny Wschód w Szczecnie , także Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych RP w Bydgoszczy, które jest zapleczem koncepcyjnym Sztabu Generalnego WP .

     Partnerem strategicznym Security Forum Szczecin został PKN Orlen, który przedstawi plany budowy farm wiatrowych na Bałtyku wartości ponad 12 mld zł i możliwości współpracy z podmiotami sektora stoczniowego przy realizacji tego projektu . Potencjał w Polsce do budowy elektrowni wiatrowych jest bardzo duży. Mamy stocznie, firmy produkujące kable, firmy wykonawcze itd. Polska jest jednym ze znaczących dostawców i wykonawców dla morskiej energetyki wiatrowej, ale niestety poza Polską. To musi się szybko zmienić. Pierwsza morska elektrownia wiatrowa PKN Orlen ma powstać na zachód od Łeby. Jej koszt szacowany jest na 12 miliardów złotych. To olbrzymia szansa dla naszego przemysłu.

     Jednocześnie think tank Nobilis Media przygotowuje specjalny Magazyn Konferencyjny Security Forum Szczecin 2020 , który będzie dystrybuowany podczas spotkania , ale także podczas innych konferencji szkoleniowych Security Forum Szczecin , w których biorą udział polscy parlamentarzyści przedstawiciele Sił Zbrojnych , Policji , Straży Pożarnej , infrastruktury krytycznej , przemysły zbrojeniowego, przemysłu żywnościowego.

     Naszą intencją jest informować ich o najnowszych rozwiązaniach technologicznych, z których mogą korzystać uczestnicy naszych konferencji. W Magazynie Konferencyjnym Security Forum Szczecin 2020 chcemy zamieszczać teksty analityczne pisane przez naszych najlepszych współpracowników , wywiady i materiały promujące nowoczesne rozwiązania technologiczne , które zwiększą bezpieczeństwo kluczowych gałęzi naszego przemysłu w różnych obszarach. Zapraszamy również do skorzystania z możliwości zmieszczenia informacji dotyczących rozwiązań technologicznych lub oferowanych usług .

     Zapraszamy do udziału w konferencji . Pytania dotyczące szczegółów rejestracji i uczestnictwa prosimy kierować pod adres biuro@nobilismedia.pl .Z poważaniem

Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Mediatel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego