Budowa i Eksploatacja Okrętów Podwodnych w Polsce. Technologiczne i Organizacyjne Wyzwania - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:
Budowa i Eksploatacja Okrętów Podwodnych w Polsce. Technologiczne i Organizacyjne Wyzwania
   
     Think tank Nobilis Media i Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej poseł Michał Jacha zapraszają na Konferencję w ramach Safety Forum Szczecin pod tytułem: Budowa i Eksploatacja Okrętów Podwodnych w Polsce. Technologiczne i Organizacyjne Wyzwania. Debata to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się 27 marca br. w Hotelu Park w Szczecinie ul. Plantowa 1.

     Tematyka debaty dotyczy wyzwań organizacyjnych i technologicznych, które stoją przed Marynarką Wojenną , przemysłem zbrojeniowym i dostawcami uzbrojenia, tak by cały proces przyczynił się do wzmocnienia polskiego potencjału gospodarczego.

     Wśród zaproszonych firm, które zapowiedziały udział w SFS znalazły się Polska Grupa Zbrojeniowa , Stocznia Szczecińska , TFI Mars, a także koncerny zbrojeniowe oferenci okrętów podwodnych: francuski DCNS, niemiecki TKMS, czy szwedzki SAAB jak również potentat na polskim rynku nowoczesnych technologii szczeciński Autocomp Management.

     Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Dowództwa Generalnego RSZ.

Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego