Bezzałogowe systemy powietrzne, morskie i statki autonomiczne - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Bezzałogowe systemy powietrzne, morskie i statki autonomiczne już 10 grudnia w Szczecinie
   
      Zapraszamy na kolejną konferencje w ramach Security Forum Szczecin , która odbędzie się 10 grudnia ( poniedziałek) w Hotelu Park w Szczecinie . Tytuł przewodni konferencji to : Bezzałogowe Systemy Powietrzne , Morskie i Statki Autonomiczne : Wykorzystanie Nowoczesnych Technologii do Wspomagania Bezpieczeństwa Państwa , Przemysłu Morskiego , Infrastruktury Krytycznej i Służb Państwowych.
 
      Jednodniowa konferencja poświęcona będzie prezentacji technologii i rozwiązań związanych z bezzałogowymi statkami powietrznymi, morskimi i statkami autonomicznymi jak również nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na rzecz służb państwowych, do ochrony obiektów strategicznych. Konferencja Security Forum Szczecin organizowana jest we współpracy 12 Bazą Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu, a konferencję swoim patronatem objął Przewodniczący Sejmowej Komisji ON Michał Jach.

       Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia systemów bezzałogowych w wymiarze nie tylko stricte militarnym , ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego, czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej i wykorzystaniem BSP przez sektor przemysłowy, morski i służby państwowe.

       Tematyka obejmuje m. in. prezentację statyczną technologii , planów ich rozwoju i wykorzystania w sektorze cywilnym jak i Siłach Zbrojnych oraz na rzecz wzmocnienia służb państwowych. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele największych polskich firm, przedstawiciele sektora infrastruktury krytycznej jak i służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Zapraszamy do rejestracji mailowej : biuro@nobilismedia.pl lub kontaktu telefonicznego 512488229. 
>>>Pobierz program Konferencji<<<
Z poważaniem

Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Mediatel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego