Bezpieczeństwo Polskiego Rolnictwa - Wyzwania Hybrydowe dla Producentów Żywności - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Bezpieczeństwo Polskiego Rolnictwa - Wyzwania Hybrydowe dla Producentów Żywności  
   
      Think tank Nobilis Media podejmuje już od dawna inicjatywy szkoleniowe mające wpływ na zwiększenie bezpieczeństw państwa, nie tylko w zakresie obronności, czy klasycznego konfliktu wojennego, ale również analizujemy zagrożenia hybrydowe w innych obszarach . Dzisiaj bowiem zagrożenia hybrydowe mają różnorakie oblicza, włączając w to również tezę o celowych działaniach mających na celu osłabienie pozycji i reputacji polskiego przemysłu spożywczego, który jest dominującym składnikiem polskiego eksportu . Podważenie reputacji , osłabienie jego pozycji na rynku europejskim miałoby kolosalny wpływ na bezpieczeństwo naszego kraju, osłabiając jego rosnącą pozycję ekonomiczną.

     Dlatego już dziś chciałbym zaprosić na konferencję szkoleniowa organizowaną we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi , Sejmową Komisją Obrony Narodowej , Urzędem Wojewódzkim w Szczecinie, Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego , a także Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Szczecinie i Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego :

       Bezpieczeństwo Polskiego Rolnictwa - Wyzwania Hybrydowe dla Producentów Żywności.

     Konferencja szkoleniowa odbędzie się 2 kwietnia 2019 r w Szczecinie. Na konferencji będzie również mowa o różnych zagrożeniach epidemiologicznych i hybrydowych , które mogą uderzyć w przemysł spożywczy. Dlatego istotna jest również wiedza o procedurach i współdziałaniu służb państwowych w przypadku kryzysu i jego szybkiemu zapobieganiu. Ważna jest również wiedza o wykorzystaniu nowoczesnych technologii w działaniach firm i służb państwowych do zapobiegania takim zdarzeniom, a w sytuacji kryzysu i minimalizowaniu skutków katastrof jak i ewentualnych działań celowych . Do udziału w szkoleniach, jako prelegenci, zostali zaproszenie najlepsi specjaliści w tej dziedzinie.

Zapraszamy do rejestracji mailowej : biuro@nobilismedia.pl lub kontaktu telefonicznego 512488229.

>>>Pobierz program Konferencji<<<
Z poważaniem

Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Mediatel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego