19.10.2017 r. Konferencja NATO Security Forum Szczecin - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:NATO Security Forum Szczecin 19.10.2017 r.
   
Przebieg konfliktu hybrydowego w Polsce i Europie Środkowej: diagnoza i możliwe scenariusze. Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa państwa i przeciwdziałania zagrożeniom.
 

     Think tank Nobilis Media, Sejmowa Komisja Obrony Narodowej i Kwatera Główna NATO wraz z Uniwersytetem Szczecińskim zapraszają na jedyną taką konferencję w Europie Środkowej, która w sposób kompleksowy podejmuje temat zagrożeń hybrydowych w naszej części regionu. Zaprosiliśmy najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie. Przygotowujemy również specjalne wydanie drukowanego kwartalnika Safety Forum z materiałami pokonferencyjnymi.

     Działania wojenne, akty prowokacji z użyciem uzbrojenia na lądzie i Morzu Bałtyckim , cyberataki, wojna propagandowa : to elementy współczesnej wojny hybrydowej prowadzonej na Ukrainie. Niektóre z tych elementów wojny hybrydowej prowadzone są przeciwko Polsce i Europie Środkowej i wymierzone są zarówno w placówki dyplomatyczne, ale i w banki , czy placówki rządowe w postaci ataków hackerskich.

     Czy grozi nam zatem wojna w postaci konfliktu hybrydowego ? Jaki może być jej przebieg ? Jakie są zagrożenia dla infrastruktury krytycznej w Polsce ? Jak się skutecznie bronić? Czy Wojska Obrony Terytorialnej to skuteczne narzędzie do zapobiegania zagrożeniom hybrydowym ? Jak trzeba szkolić WOT, żeby mogły podołać tym zadaniomm.

     Na te i inne pytanie będzie można znaleźć odpowiedz podczas Konferencji w ramach NATO Security Forum w Szczecinie: Przebieg konfliktu hybrydowego w Polsce : diagnoza , możliwe scenariusze. Nowoczesne Technologie dla Bezpieczeństwa Państwa.

     Jednodniowa konferencja zorganizowana we współpracy z Sejmową Komisją Obrony Narodowej i Kwaterą Główną NATO w Brukseli rozpocznie się 19 października o godz. 10.00 w Hotelu Novotel w Szczecinie. Zapraszamy przedstawicieli przemysłu zbrojeniowego do zaprezentowania swojej oferty dla służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

     W tym samym dniu w ramach Konferencji SFS w Hotelu Novotel w Sali Konferencyjnej Turkus w godzinach 13.50 – 17.15 odbędą się warsztaty: Cyberataki na infrastrukturę krytyczną. Ataki i przechwycenia kontroli nad systemem sterowania obiektami strategicznymi i możliwości ochrony.

     Warsztaty przeznaczone są dla Kadry Zarządzającej obiektami strategicznymi oraz pracowników technicznych . Szkolenie realizowane jest przez specjalistów z firmy Enamor International z Warszawy jako prezentacje teoretyczne, demonstracje i w ograniczonym zakresie ćwiczenia praktyczne. Poruszane zagadnienia dotyczą przeglądu najnowszych zagrożeń i metod ataku oraz środków zabezpieczeń minimalizujących ryzyko związane z wykorzystaniem podatności. W szczególności poruszone są zagadnienia:

Plan szkolenia bezpieczeństwa teleinformatycznego

1. Możliwości ochrony przed atakami przejęcia kontroli
2. Kontrola wycieku danych z firmy
3. Zbieranie i analiza danych o zagrożeniach, wstęp do SIEM
4. Polityki bezpieczeństwa
5. Security Operation Center

     Bardzo serdecznie Państwa zapraszam w imieniu think tanku Nobilis Media i Sejmowej Komisji Obrony Narodowej na oba wydarzenia. Udział w Konferencji i warsztatach tylko po zarejestrowaniu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na szkolenie konieczna jest wcześniejsza rejestracja i potwierdzenie uczestnictwa ze strony Organizatorów.

     Zapraszam do pobrania oferty i rejestracji drogą mailową. Pytania o szczegóły oferty prosimy kierować pod adres: biuro@nobilismedia.pl lub telefonicznie 512 488 229.Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego