19.10.2017 r. Konferencja NATO Security Forum Szczecin Foto - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:NATO Security Forum Szczecin 19.10.2017 r.
   
      19 października zakończyła się siódma już konferencja zorganizowana przez think tank Nobilis Media we współpracy z Sejmową Komisją ON i Kwaterą Główną NATO, a także Uniwersytetem Szczecińskim. To była jedyna taka konferencja szkoleniowa w Europie Środkowej dla służb państwowych , która w sposób kompleksowy podejmowała temat zagrożeń hybrydowych w naszej części regionu i Europy Środkowej .

      Część uczestników , którzy reprezentowali wszystkie służby mundurowe , jak i służby ochraniające obiekty strategiczne, odbyła również przeszkolenie teleinformatyczne w zakresie zapobiegania atakom hackerskim zorganizowane przez firmę Enamor International , współpracującą z think tankiem Nobilis Media .
Na Konferencji obecni byli także przedstawiciele Sejmowej Komisji Obrony Narodowej wraz z przewodniczącym Michałem Jachem, Anną Marią Siarkowską, Pawłem Szramką i Radosławem Lubczykiem , Robertem Pszczelem starszym doradcą Sekretarza Generalnego NATO, a także przedstawiciele Uniwersytetu Szczecińskiego profesorowie : Andrzej Aksamitowski , Henryk Walczak i Adam Makowski.
Na konferencję zarejestrowało się ponad 150 ekspertów z całej Polski , ale także Ukrainy i Finlandii. Przedstawiciele wszystkich służb mundurowych szkolili się w Szczecinie , w tym reprezentanci 8. Flotylli OW , 12. Dywizji Zmechanizowanej , przedstawiciele MON i Dowództwa Generalnego Rodzajów SZ.

    W konferencji NATO Security Forum Szczecin wzięły udział także służby ochraniające najważniejsze dla państwa przedsiębiorstwa strategiczne w naszym kraju jak : Grupa Lotos, Grupa Azoty, Państwowe Porty Lotnicze , Lotnisko Chopina w Warszawie jak również Polskie LNG , Europol Gaz S.A. , G-Z System , Polskie Sieci Energetyczne, GDDKiA.
Konferencja miała na celu przybliżyć znaczenie konfliktu hybrydowego w Polsce wraz z możliwymi jego scenariuszami oraz sposobami jego zapobiegania. Wnioski do jakich doszli poszczególni prelegenci zostaną wydane drukiem, aby mogły służyć jako materiał szkoleniowy dla szeroko rozumianych służb państwowych dbających o bezpieczeństwo zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne państwa.

 

     
Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego