18.12.2017 r. Marynarka Wojenna RP i Przemysł Stoczniowy – Co dalej ? - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Marynarka Wojenna RP i Przemysł Stoczniowy – Co dalej ?  
   
      Think tank Nobilis Media i Sejmowa Komisja Obrony Narodowej zapraszają na debatę w ramach Safety Forum Szczecin pod tytułem: Marynarka Wojenna RP: Organizacyjne, Przemysłowe i Technologiczne Wyzwania.
 

      Debata to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek) w Hotelu Park w Szczecinie i połączone będzie ze spotkaniem Wigilijnym i wręczeniem nagród Nobilisy 2017.

       Będzie to znakomita okazja do podsumowania mijającego roku, który nie należał do najłatwiejszych dla MW i przemysłu stoczniowego. Tematyka debaty dotyczy sytuacji w jakiej znalazła się MW, ale także jej przyszłości jak również wyzwań organizacyjnych i technologicznych, które przed nią stoją. Nieodłącznym elementem debaty będzie rola polskiego przemysłu stoczniowego, jako przemysłowego zaplecza dla MW w realizowaniu zadań obronnych. 

       Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Dowództwa Generalnego RSZ.

     Bardzo serdecznie Państwa zapraszam w imieniu think tanku Nobilis Media i Sejmowej Komisji Obrony Narodowej na oba wydarzenia. Udział w Konferencji i warsztatach tylko po zarejestrowaniu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na szkolenie konieczna jest wcześniejsza rejestracja i potwierdzenie uczestnictwa ze strony Organizatorów.

    Zapraszam do pobrania oferty i rejestracji drogą mailową. Pytania o szczegóły oferty prosimy kierować pod adres: biuro@nobilismedia.pl lub telefonicznie 512 488 229.


>>>Pobierz program Konferencji<<<

>>>Pobierz OFERTĘ REKLAMOWĄ dla firm<<<


Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego