17 marca bezpilotowce lądują w Szczecinie - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:17 marca bezpilotowce lądują w Szczecinie

       Zapraszamy na konferencje w ramach Security Forum Szczecin , która odbędzie się 17 marca ( czwartek) w Hotelu Park w Szczecinie : Wykorzystanie bezzałogowych systemów powietrznych do zwalczania zagrożeń i zarządzania sytuacją kryzysową.
     Konferencję swoim patronatem objął Przewodniczący Sejmowej Komisji ON Michał Jach i organizowana jest we współpracy z Wojskami Obrony Terytorialnej. Przedstawiciele WOT przedstawią swoje doświadczenia z wykorzystania BSP w działaniach hybrydowych na granicy z Białorusią jak również sposób wykorzystywania BSP w działalności wspierające zarządzanie kryzysowe.
       Konferencja poświęcona będzie również prezentacji technologii i rozwiązań związanych z bezpilotowymi statkami powietrznymi , dronami podwodnymi jak również nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na rzecz służb państwowych, ale i do ochrony obiektów strategicznych.
      Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia BSP w wymiarze nie tylko stricte militarnym , ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego, czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej i wykorzystaniem BSP przez sektor przemysłowy, morski i służby państwowe.


 Pobierz program konferencji
Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Mediamobile: +48 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl

___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                                                


Fast contact:

mobile +48 512 488 229
e-mail: biuro@nobilismedia.pl


The account number for orders:

Name of bank: BNP PARIBAS BANK OF POLAND
account nr:  79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Contact details:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin POLAND

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego