Bezpilotowce lądują w Szczecinie - Nobilis Media

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:Bezpilotowce lądują w Szczecinie.
   
      Zapraszamy na kolejną konferencje w ramach Security Forum Szczecin , która odbędzie się 27 kwietnia w Hotelu Park . Tytuł przewodni konferencji to : Bezzałogowe Systemy Latające. Wykorzystanie Nowoczesnych Technologii do Wspomagania Bezpieczeństwa Państwa , Przemysłu i Służb Państwowych.
 
      Jednodniowa konferencja poświęcona będzie prezentacji technologii i rozwiązań związanych z bezpilotowymi statkami powietrznymi jak również nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na rzecz służb państwowych , ale i do ochrony obiektów strategicznych.

       Konferencję swoim patronatem objął Przewodniczący Sejmowej Komisji ON Michał Jach. Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia BSP w wymiarze nie tylko stricte wojennym, ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego, czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej i wykorzystaniem BSP przez powstające struktury Obrony Terytorialnej.

       Tematyka kolejnej , już dziewiątej edycji Security Forum Szczecin 2018 obejmuje m. in. prezentację rozwoju technologii BSP, planów ich rozwoju i wykorzystania w sektorze cywilnym jak i Siłach Zbrojnych oraz na rzecz wzmocnienia służb państwowych.

       Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni m. in. najwyżsi rangą przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Inspektoratu Uzbrojenia, Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Skarbu Państwa, Kancelarii Prezydenta RP, Sztabu Generalnego WP, Dowództwa Generalnego RSZ, Dowództwa Operacyjnego RSZ.Kmdr por. rez. Artur Bilski
Prezes Zarządu think tanku Nobilis Media

tel. kom.: 512 488 229 NIP: 851-310-21-12 e-mail: biuro@nobilismedia.pl |nobilismedia.pl
___________________________________________________________________________________________________________________________________

NASZYMI PARTNERAMI SĄ:                                               


Szybki kontakt:

tel. 512 488 229

e-mail: biuro@nobilismedia.pl


Numer konta do zamówień:

Nazwa banku: BNP PARIBAS BANK POLSKA
79 1600 1260 0004 0907 3757 5001


Dane kontaktowe:
Nobilis Media sp. z o.o.

ul. Kopańskiego 19/21. 71-050 Szczecin

NIP: 8513102112

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego